AKTUÁLNĚ

09. 09. 2019 FachPack 2019

FachPack 2019

V letošním roce se společnost Pavel Blažek, balicí stroje s. r. o. objeví na veletrhu Fachpack v Norimberku. Navštivte nás v hale 4 ve stánku 301.

Fachpack proběhne v termínu od 24. do 26. 9. 2019.

ODKAZSTÁHNOUT

 
 

09. 05. 2019 Plnící linka ATF naplní (nejen) Vaše požadavky

Plnící linka ATF naplní (nejen) Vaše požadavky

Výkonná a plně automatizovaná plnící linka ATF je konstruovaná pro dávkování a plnění do hotových obalů jako jsou tuby, sáčky typu doypack apod. Oba typy jsou vždy dodány s vhodným dávkovacím zařízením. Plnící linka ATF je velmi variabilní, dokáže plnit rozmanité sypké nebo malokusové produkty do obalů různých rozměrů dle požadavků zákazníka. Otočný karusel se šesti stanicemi pro úchop, otevření, naplnění a uzavření sáčků doypack je vybaven svařovacími čelistmi. Otočná stanice pro plnění produktu do tub může být vybavena systémem pro aplikaci plastových víček. Plnící linka nabízí jednoduchou obsluhu, atraktivní design a minimální požadavky na údržbu. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@blazekvlasim.com.

 
 

10. 02. 2019 Automatizace výroby díky manipulátoru AMS

Automatizace výroby díky manipulátoru AMS

Letos jsme představili nový přírůstek do naší rodiny balicích zařízení. Vysoce výkonný, plně automatizovaný manipulátor AMS 10-05 je vhodný do provozu, kde je zapotřebí vkládat naplněné samostatně stojící sáčky s rovným dnem do předpřipravených kartonových krabic.  Dvouosý manipulátor je vybaven FESTO pohonem i ovládacím systémem, který zajišťuje jednoduchou a rychlou obsluhu. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@blazekvlasim.com.

 

 
 

25. 10. 2018 INOVATIVNÍ BALICÍ STROJ DOUBLE STICKPACK

INOVATIVNÍ BALICÍ STROJ DOUBLE STICKPACK

Projekt Inovativní balicí stroj Double Stickpack je spolufinancován Evropskou unií.

 
 
 

ARCHIV