DÁVKOVAČE

K zajištění přesné cílové hmotnosti dávky baleného zboží a udržení minimálních ztrát při balení zboží jsou balicí stroje BLAŽEK vybaveny vhodnými výkonnými dávkovacími zařízeními. Pro dávkování sypkého, tekutého nebo kusového zboží je vhodný jiný typ dávkovače. Všechna dávkovací zařízení jsou důkladně navržena a precizně vyrobena z kvalitních materiálů přesně nadávkují balené zboží dle nastavených parametrů.

Všechny dávkovače Blažek jsou zkonstruovány s ohledem na šetrnost k balenému zboží, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a splňují přísná kritéria potravinářského průmyslu (styk s potravinami) i požadavky zákazníků. Mají velmi nízké nároky na údržbu a čištění. Naše dávkovací zařízení se dodávají jako součást balicího stroje.

SYPKÉ A KUSOVÉ ZBOŽÍ - ADX (klapkové objemové), ALD (šoupátkové objemové), AHS2/AHS4 (šnekové horizontální), ASDN (šnekové vertikální), ADT (zubové), ADS3/ADS6 (šnekové horizontální), kombinační váhy, ADD (dávkovač tablet, ADV (vibrační lineární dávkovací váhy),

TEKUTÉ ZBOŽÍ - ADP (pístové pumpy), ADZ (zubová čerpadla), plnící systémy

Více než 100letá tradice společnosti Blažek je zárukou kvality a naše spolehlivá dávkovací zařízení zaručí precizní nadávkování baleného zboží.