DOPRAVNÍKY

Dopravníkové systémy jsou všeobecně používání k přesunu zboží z bodu A do bodu B, např. ze sila do násypky nad balicím strojem nebo od balicího stroje k další manipulaci.

K zajištění plynulosti jsou balicí stroje dodávány s výstupním dopravníkem, který je svým výkonem dostačující k výkonu balicího stroje. Dopravníky jsou precizně navrženy a vyrobeny z kvalitní nerezové oceli splňující přísné požadavky potravinářského průmyslu (styk s potravinami). Naše výstupní dopravníky jsou pásové a na výroby velmi flexibilní, v případě speciální požadavků jsou vyrobený na míru zákazníkovi (délka, šířka pásu, provedení). Výstupní dopravníky přesunují zabalené zboží v sáčcích k další manipulaci, např. do kartonu, ke kartonovacímu zařízení atd. Vynášecí doplňující dopravníky jsou také flexibilní na výrobu (délka) a zajišťují přesun zboží do násypky dávkovacího zařízení nad balicím strojem. Doplňovací dopravníky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Jsou nenáročné na údržbu a čištění.

Doplňovací dopravníky - AŠV4/AŠV2, Z 24-027

Výstupní dopravníky - ADO 1A, ADO 2/1A, ADO 3, ADO 4/1, ADO 4/2T , ADO 5/1Z

Dopravníkové systémy - AMN 6/5, AMN 6/7

Více než 100letá tradice společnosti Blažek je zárukou kvality a naše spolehlivé dopravníky zaručí plynulý přesun zboží na určené místo.